• Zbiórka pluszaków

Fundacja Naszpikowani oraz Ośrodek "Mój kolorowy AUTentYZM" ogłaszają zbiórkę pluszaków na wyjątkową akcję charytatywną (szczegóły wkrótce). Pluszaki mogą być nowe jak i używane (bez względu na ich stan). Zbiórka trwa do 29.09.2023 r.

• Szkoły pełne talentów - talenciaki

Nasza szkoła bierze udział w akcji Lidla – Szkoły Pełne talentów, której celem jest wsparcie talentów naszych dzieci i zmobilizowanie lokalnej społeczności do wsparcia działań szkoły. Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu za minimum 50 zł (w tym jedno warzywo lub owoc), odebrać TALENCIAKI i w formie papierowej przekazać szkole - wrzucić do przygotowanych pudełek lub zeskanować kod i przekazać punkty na konto szkoły. Zapraszamy wszystkich do zabawy i wspierania akcji, dzięki której szkoła może pozyskać nagrody wspierające edukację i zabawę. Akcja trwa od 1 września do 5 listopada.

• Stypendium

Szanowni Rodzice.

Informujemy, iż w dniach od 1 do 15 września można składać wnioski o przyznanie pomocy materialnej o charakterze socjalnym w formie stypendium szkolnego lub zasiłku szkolnego.

Składanie wniosków oraz wszelkie formalności w tym zakresie załatwiane są w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Dobrzyniewie Dużym.

Aby uzyskać więcej informacji, proszę o kliknięcie w poniższy link:

• WAŻNE !!!

Informacja z ostatniej chwili. W dniu jutrzejszym szkoła i przedszkole funkcjonują normalnie.

• Zamknięcie szkoły i przedszkola z powodu braku wody!

Informujemy, iż dnia 06.09.2023 r. szkoła i przedszkole będą zamknięte z powodu przerwy w dostawie wody.

Referat Gospodarki Komunalnej Gminy Dobrzyniewo Duże informuje, że z uwagi na konieczność przyłączenia nowo wybudowanego wodociągu do gminnej sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody w dniu od 06-09-2023 r. do 06-09-2023 r. (środa) w godz. 8.00 – 14.00 w miejscowości Fasty.

Z przyczyn losowych godziny wyłączenia mogą ulec zmianie.

Za utrudnienia przepraszamy.

W razie wystąpienia przerwy w dostawie wody przed ponownym rozpoczęciem użytkowania instalacji należy kilkukrotnie wypłukać instalację wewnętrzną, w celu pozbycia się zalegającej wody. Należy upuścić wodę zalegającą – w wewnętrznej instalacji za pośrednictwem wszystkich dostępnych kranów zainstalowanych na tej instalacji w danym obiekcie.