Promocja projektu LOWE w Fastach

1. W pierwszej kolejności została utworzona zakładka LOWE na stronie internetowej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego W Fastach, do obsługi projektu LOWE.

2. Zostały przekazane do wypełnienia ankiety dla mieszkańców Gminy Dobrzyniewo Duże w ramach diagnozy zbiorowej, z której potem powstał raport.

3. W ramach projektu zostały wykonane plakaty do instytucji współpracujących i

wspierających projekt: Urząd Gminy w Dobrzyniewie Dużym, Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym, Zespoły Szkolno – Przedszkolne w Dobrzyniewie Dużym, Nowym Aleksandrowie, Pogorzałkach i Obrubnikach.

1. Koordynatorzy projektu wystąpili w nagraniu w Radiu Białystok reklamującym cały projekt.

2. Został zamontowany monitor informacyjny w holu szkoły, który wyświetla aktualne informacje związane z realizacją projektu.

3. Została zamontowana tablica informująca o realizacji projektu na holu szkoły, przy wejściu.

4. Na stronie internetowej Urzędu Gminy w Dobrzyniewie Dużym została umieszczona

informacja dotycząca oferty edukacyjnej projektu dla osób dorosłych oraz plakat

informujący o rekrutacji na kursy i szkolenia w ramach projektu.

1. Cyklicznie są nagrywane filmy reklamujące w Telewizji Regionalnej realizację kursów:

• Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy dla OSP z Dobrzyniewa Dużego, Pogorzałk, Letnik i Kozińc;

• Kurs tańca towarzyskiego dla mieszkańców gminy Dobrzyniewo Duże

• Coaching dla nauczycieli z ZSP Fasty, Dobrzyniewo Duże, Nowe Aleksandrowo, Obrubniki;

• Mentoring dla rodziców dzieci realizujących obowiązek szkolny;

• Coaching dla pracowników Urzędu Gminy ;

• Kurs prawa Jazdy Kategorii C dla rolników i OSP z terenu gminy;

• Kurs z zakresu rozwoju przedsiębiorczości dla przedsiębiorców zamieszkałych na terenie gminy ;

• Warsztaty ogrodnicze dla pań z kół gospodyń wiejskich z terenu gminy;