• Brak opiekuna na przejściu.

​​​​​​​

W dniu 28.04.2023 r. nie będzie opiekuna na przejściu przy Szosie Knyszyńskiej w godzinach popołudniowych.

Przepraszamy za utrudnienie.

• Naszym Partnerom, Współpracownikom, Rodzicom, Uczniom

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy, życzymy zdrowia, albowiem ono dziś jest nam najbardziej potrzebne, aby odeszły troski i zmartwienia, a w naszych sercach na nowo zagościła radość i poczucie bezpieczeństwa. Niech siła miłości płynąca z Krzyża pozwoli cieszyć się rodzinną ciepłą atmosferą, a światło Zmartwychwstałego Chrystusa obdarza Państwa miłością i pokojem. Niech ciepło płynące z ludzkiej serdeczności zagości we wszystkich sercach.

Aby zwycięstwo dobra nad złem i życia nad śmiercią stało się źródłem radości i nadziei na lepsze jutro.

Dyrekcja ZSP Fasty

Joanna  Gołębiewska

Ewa Sochańska

• Pierwszy dzień wiosny

W dniu 21.03.2023r. w szkole odbyło się ŚWIĘTO WIOSNY.

Klasy I – VIII na sali gimnastycznej obejrzały przedstawienie ,,Wiosna” przygotowane przez p. J. Grygo i dzieci z klas I – III . Następnie odbył się pokaz mody, szalonych fryzur i nakryć głowy. Komisja w składzie ( p. B. Remiszewska, p. E. Adamska, p. J. Grygo, E. Łukaszewicz) wyłoniła zwycięzców na podstawie przyznanych punktów za kreatywność, pomysłowość, prezentację oraz wykonanie. Nagrody zostały przyznane w dwóch kategoriach wiekowych. Uczniowie bawili się doskonale. Po pokazach rozpoczęły się konkurencje w przeciąganiu liny między klasami. Klasy zwycięskie otrzymały słodkości. O godz. 12. 00 rozpoczął się mecz siatkówki między nauczycielami i uczniami. Mecz wygrali nauczyciele z małą przewagą. Wszyscy uczniowie kibicowali drużynom.

W międzyczasie od rana uczniowie mogli zrobić zdjęcia przy fotobudce.

Strach na wróble / Pani wiosna - fotobudka;

W wolnej chwili dzieci mogły skorzystać ze stoisk z owocowymi misami zdrowia, dzięki którym mogły zjeść owocowe sałatki skomponowane przez siebie. Stoiska obsługiwały uczennice z Samorządu Uczniowskiego z klasy VII. Owoce na sałatki przynieśli uczniowie z klas. I – VIII. Każda klasa przyniosła inny rodzaj owoców.