Drodzy Rodzice!

Zarządzenie Nr 396/24 Wójta Gminy Dobrzyniewo Duże z dnia 24 stycznia 2024 r. w sprawie ustalenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów na rok szkolny 2024/2025 do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Dobrzyniewo Duże,

- termin składania wniosków do przedszkola/oddziału przedszkolnego 05.02-27.02.2024 r.

- oświadczenie o kontynuacji opieki przedszkolnej w PS w Fastach (oświadczenie należy złożyć do 09.02.2024 r. do godz. 15:00)

Forma składania dokumentów:

- w wersji papierowej w grupach do wychowawców;

- w formie elektronicznej na adres e-mail szkoły szkola@zspfasty.edu.pl (oryginał należy dostarczyć w terminie późniejszym do wychowawców lub sekretariatu).

wniosek_o_przyjecie_do_przedszkola.odt

Zalacznik_nr_4.odt

Zalacznik_nr_3.odt

Zalacznik_nr_2.odt

Zalacznik_nr_1.odt

Zarządzenie Nr 397/24 Wójta Gminy Dobrzyniewo Duże z dnia 24 stycznia 2024 r. w sprawie ustalenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postepowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, na rok szkolny 2024/2025 do klas I szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Dobrzyniewo Duże:

- termin składania wniosków o przyjęcie do szkół podstawowych 05.02-19.02.2024 r.

wniosek_o_przyjecie_do_1_klasy.odt

terminy_rekrutacji_.pdf