• Życzenia na udane i bezpieczne ferie :)

Drodzy Uczniowie!

Nadszedł czas zasłużonych ferii zimowych

Z okazji ferii zimowych, życzymy Wam, drodzy Uczniowie, bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Niech ten czas dostarczy niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie się przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Mamy nadzieję, że wrócicie wszyscy zadowoleni, uśmiechnięci oraz wypoczęci, z nową energią do pracy w drugim semestrze.

Wszystkim życzymy bezpiecznych, pięknych i niezapomnianych ferii.

• Bal karnawałowy

Dnia 17.01.2023r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas I-III organizowany przez Samorząd Szkolny. Starsze koleżanki z klas VII-VIII przygotowały zabawy młodszym uczniom. Zabawa była wyśmienita.

• Warsztaty rozwijające kompetencje wychowawcze

Drodzy rodzice!

Warsztaty rozwijające kompetencje wychowawcze są przedłużeniem dobrze Państwu znanego

Mentoringu Rodzicielskiego, który był realizowany w poszczególnych placówkach we wcześniejszym okresie ramach projektu LOWE Fasty.

Spotkania będzie prowadził p. Robert Ćwikowski psychoterapeuta

z Pracowni Noezis w Białymstoku.

Spotkania będą odbywały się w formule warsztatowej opartej na sprawdzonych narzędziach poprawiających relację z dziećmi.

Spotkania będą odbywały się raz w tygodniu począwszy

od 19 stycznia 2023 w godz. 17.30 – 19.00 ( każdy czwartek )

Tematyka warsztatów :

1. Zachowania problemowe dzieci i młodzieży – z czego wynikają.

2. Opracowanie planu działania dla dziecka z trudnościami zachowania.

3. Asertywność i granice – nauka samokontroli dziecka.

4. Konsekwentny rodzic – jak to zrobić.

5. Myśli , emocje i zachowanie jak nad tym panować.

6. Poprawa samopoczucia rodzica i dziecka.

7. Komunikacja w rodzinie.

8. Potrzeby dziecka a potrzeby rodzica.

Miejsce spotkania sala taneczna w nowej części Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Fastach.

Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci realizujących obwiązek szkolny w ZSP Fasty,

ZSP Dobrzyniewo Duże, ZSP Nowe Aleksandrowo, ZSP, Obrubniki i ZSP Pogorzałki.